Jsme 3Pdesign

Jsme manželé, pracovní partneři a nejlepší přátelé.

Náš příběh se začal psát již dávno před tím, než jsme se poznali.

Na jedné straně vystudovaný strojní inženýr, shodou okolností, vykonávající letitou praxi ekonoma a finančního manažera, jehož koníčkem byly návrhy interiérů, staveb a v neposlední řadě i práce se dřevem.

Na straně druhé žena, která byť kreativně založená, řadu let působila v bankovním sektoru, ale svůj volný čas věnovala sladění barev, interiérů a oděvů.

Naše pozdější setkání bylo zároveň i výzvou, jelikož jsme se právě my měli u svých známých podílet při přeměně nově pořízeného staršího bytu na útulný, moderní a přívětivý domov. Díky diskuzím nad návrhy, které byly pro nás oba velmi zajímavé a inspirující, vznikla spolupráce tak příjemná, že jsme se stali nejen pracovními, ale i osobními partnery.

Po letech v zaběhlých kolejích jsme se nakonec rozhodli plně věnovat činnostem, které nás skutečně baví a naplňují.

Na čem si zakládáme

Zakládáme si na osobním přístupu, kdy se snažíme být průvodci klienta na jeho cestě od myšlenky k realizaci.

Jaké jsou naše plány do budoucna?

Být pro naše klienty spolehlivými partnery, na které se budou s důvěrou obracet pro radu a pomoc s jejich dalšími nápady.

 _MG_5444

Ing. Martin Peřina

„V zajetí přírody aneb střídmost, praktičnost a čistota linií.“ Jako vystudovaný strojní inženýr mám v duši strojařskou účelnost a přesnost. Počítačové prostředí mě svou jednoduchostí zcela získalo a stalo se mým virtuálním ateliérem. Mé vnímání prostoru, postupy a prezentace jsou tímto výrazně ovlivněny. Mám rád kombinaci masivního dřeva v přírodní podobě a vzdušných, světlých barev.

+420 608 560 387

_MG_2083

Lenka Peřinová

„Vstávání s vůní kávy aneb nadčasová elegance prostoupená vůní domova.“ Od mládí mám ráda elegantní styl, který si svou atraktivitu uchovává v čase. Dokonalé sladění barev s rytmem života člověka je pro mne nejen výzvou, ale i odměnou. Mám ráda kombinaci přírodních materiálů a základních, jednoduchých barev a linií, které zajímavě dotváří náladu prostoru.

+420 774 820 138