Projekční činnost

Projekt Pokud jste se rozhodli optimalizovat část nebo celo výrobu, pořídit nové strojní vybavení nebo i pouze zlepšit pracovní podmínky svých zaměstnanců, potřebujete plán, jak to vše realizovat, tedy projekt. Otázky, na které Vám projekt poskytne odpovědi: optimální rozmístění strojů propojení toků materiálů a výrobků připojení na dopravní trasy přivedení energií (voda, plyn, elektrická energie,…

Konstrukce strojů a zařízení

Konstrukce Navrhujeme konstrukce všech typů (svařované, montované) a rozličného použití (nosné, ochranné,…). Stroje a zařízení Navrhneme Vám stroje a zařízení od jednotlivých součástí a přípravků až po poloautomatické a automatické výrobní linky.   Dokumentace Pro výrobu strojů a zařízení dle našich návrhů je k modelům dodávána kompletní výrobní dokumentace v digitální nebo i papírové podobě.

Vedení konstrukčního týmu

Někdy se naskytne příležitost vytvořit pro zákazníka zajímavý výrobek, který je však za hranicí možností interního konstrukčního týmu. Potom je třeba využít služeb některé z konstrukčních kanceláří nebo externího konstruktéra. Tento krok však vyžaduje koordinaci interních i externích prací, což není vždy jednoduchý úkol. Tuto službu Vám může naše konstrukční kancelář zajistit také.